• Apel z okazji Świąt Wielkanocnych

• 5 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Na tę okazję uczniowie z klasy IV i V  przygotowali montaż słowno- muzyczny, który skłonił nas do refleksji nad męką i śmiercią Jezusa Chrystusa oraz triumfem zmartwychwstania. Zaprezentowane wiersze i piosenki przy akompaniamencie gitary (Klaudia Faber, kl. VIII),  wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Naszym uczniom gratulujemy pięknego występu, a wszystkim życzymy: ,,Niech Zmartwychwstały Chrystus umacnia Waszą wiarę, nadzieję i miłość, abyście potrafili codziennym życiem głosić tę radosną prawdę: CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ I ŻYJE !”

• ŻYCZENIA WIELKANOCNE - WIELKANOC 2023

• "NOC  WIELKANOCNA  JEST  NOCĄ  NADZWYCZAJNĄ,
            KIEDY  MOC  ZMARTWYCHWSTAŁEGO  CHRYSTUSA
            POKONUJE  OSTATECZNIE  SIŁY  CIEMNOŚCI  I  ŚMIERCI,
            ZAPALA  W  SERCACH  WIERZĄCYCH  NADZIEJĘ."

ŚWIĘTY  JAN PAWEŁ  II

NA  RADOSNE  ŚWIĘTA  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO

ŻYCZYMY,  ABY  JEZUS  ZMARTWYCHWSTAŁY

BUDOWAŁ  W  NASZYCH  SERCACH  MOCNĄ  I  PEŁNĄ  RADOŚCI  WIARĘ,

BY  STAWAŁ  SIĘ  ŚWIATŁEM  W  CIEMNOŚCIACH  ŻYCIA,

DROGĄ,  KTÓRA   PROWADZI DO  OJCA,

POKOJEM,  JAKIEGO  ŚWIAT  DAĆ  NIE  MOŻE,

NADZIEJĄ,  KTÓRA  UWALNIA  OD  PRZYGNĘBIENIA,

MIŁOŚCIĄ,  KTÓRA  WSZYSTKO  PRZETRZYMA.

ZMARTWYCHWSTANIEM,  KTÓRE  PRZYCHODZI  PO  KRZYŻU.

ZDROWYCH  I  SPOKOJNYCH  ŚWIĄT  WIELKANOCNYCH  ŻYCZĄ:

DYREKCJA,  NAUCZYCIELE,  PRACOWNICY  ADMINISTRACJI  I  OBSŁUGI,  RODZICE  I  UCZNIOWIE  ZESPOŁU  SZKÓŁ NR 7 BARWAŁDZIE ŚREDNIM

• „WIOSENNE KAWIARENKI ”

• Uczniowie naszej szkoły postanowili w nietypowy sposób przywitać wiosnę  organizując kawiarenki ,połączone z kiermaszem słodkości.

Każda klasa miała swoją  „Kawiarenkę” , którą dekorowała  osobiście. Obowiązującym stylem był motyw wiosenny. Przybyli goście przy tak udekorowanych stolikach mogli spokojnie porozmawiać , wypić herbatę, delektować się zakupionymi   smakołykami   i wybrać    najładniej   udekorowany  stół. Kwota pozyskana ze sprzedaży  słodkości  została przeznaczona na cele charytatywne.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim, którzy włączyli  się do tej akcji .

Samorząd Uczniowski  i  opiekunowie.

Zdjęcia zostały wykonane za pomocą aparatu fotograficznego zakupionego w ramach projektu:"Laboratoria przyszłości".