• KOMUNIKAT !

Komunikat w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W dniu 04.09.2023 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.

Harmonogram rozpoczęcia nowego roku szkolnego:

►Godz. 8.00 – Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024 w Kościele

św. Erazma w Barwałdzie Dolnym.

►Godz. ok. 9.00 – Spotkanie uczniów z wychowawcami:

klasy I-III w budynku świetlicy szkolnej,

klasy IV-VIII w Domu Parafialnym przy plebanii.

• Świetlica - Informacja dla Rodziców klas I, II, III

• Dyrekcja Zespołu Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim zwraca się z prośbą o udzielenie odpowiedzi do dnia 25 sierpnia 2023r. do godziny 12.00 dotyczącej uczestnictwa dziecka w zajęciach świetlicowych, które w roku szkolnym, 2023/2024 będą organizowane na terenie naszej szkoły - tzn. świetlicy środowiskowej i świetlicy szkolnej. Część godzin świetlicy szkolnej w nadchodzącym roku szkolnym będzie przeznaczona dla uczniów klas IV-VIII, ze względu na dojazd do SP w Brodach.

Proszę o zadeklarowanie chęci zapisu dziecka oraz informację,  do której godziny dziecko będzie przebywało na świetlicy?

Świetlica jest dostępna dla dla dzieci, których oboje rodzice - mama i tata na dzień dzisiejszy oraz w roku szkolnym 2023/2024 pozostaną w stosunku pracy.

Informację można przekazać telefonicznie do szkoły, bezpośrednio do opiekuna świetlicy środowiskowej oraz wysyłając wiadomość na pocztę szkolną.