• JUŻ 23 STYCZNIA 2023R. NASZĄ SZKOŁĘ ODWIEDZI MOBILNE LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI !

• W poniedziałek 23 stycznia 2023r. uczniowie naszej szkoły spotkają się z ekipą Mobilnych Laboratoriów Przyszłości.

Przyjedzie do nas bus z ekspertami i laboratoryjnym sprzętem. Edukatorzy przeprowadzą dla uczniów zajęcia z wykorzystaniem drukarki 3D, gogli VR, robotów, mikrokontrolerów, studia nagrań, photonów. Mobilne Laboratoria Przyszłości realizowane są przy wsparciu Instytutu Badań Edukacyjnych, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Centrum GovTech.

• Dnia 17 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa.

Wszyscy doskonale się bawili  przy ulubionych utworach, a opiekunowie i  uczniowie  prowadzący całą zabawę nie pozwolili, by ktoś się nudził. Nie zabrakło też poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Jednak to co dobre, szybko się kończy i czas zabawy  minął dla niektórych osób  zbyt szybko. Pozostały nam jednak  zdjęcia, które uwieczniły to wydarzenie. Zdjęcia i filmy zostały wykonane za pomocą aparatu fotograficznego i gimbala zakupionego w ramach "Laboratoria przyszłości".

• ANDRZEJKI

• Do Polski przywędrowały w XVI wieku.Jest to noc zabaw i ostatnia okazja, żeby zorganizować huczną zabawę przed adwentem.

Na tę okazję,można znaleźć dużo propozycji wróżb , jednak  najbardziej popularne to: lanie wosku przez klucz, rzucanie karteczkami, ciastko z wróżbą  ,czy  układanie lub przestawianie butów. Kilka z nich wykorzystaliśmy wraz  z Samorządem Uczniowskim podczas wspólnej zabawy andrzejkowej. Po wróżbach przyszedł czas na poczęstunek i wspólne tańce.