Sukcesy naszych uczniów

Uczennica ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim Wicemistrzynią Polski!

16.06.2018r na Mistrzostwach Polski w Leżajsku uczennica naszej Szkoły Emilia Graca z kl. VII odniosła ogromny sukces! Celem imprezy były m.in. nominacje do udziału w Mistrzostwach Europy Mażoretek w sierpniu br. W Opatiji w Chorwacji. Emilia występowała w duecie, razem ze swoja koleżanką z klubu Lady Fitness Myślenice w kategorii: junior duo/trio pom pom. Wykonując przygotowany układ choreograficzny dziewczyny zajęły II miejsce na podium, tym samym zdobywając nominacje do udziału we wspomnianych Mistrzostwach Europy.

To kolejny sukces Emilii w duecie, po 4 miejscu w Mistrzostwach Polski Mażoretek i Cheerliderek w Dębicy, 3 miejscu w Mistrzostwach Polski w Cheerlideringu Sportowym i 4 miejscu w Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Żorach.

Serdecznie gratulujemy tak ogromnych sukcesów w pozaszkolnych pasjach naszej uczennicy i trzymamy za nią kciuki w sierpniu na Mistrzostwach Europy w Opatiji!!!

DYREKTOR SZKOŁY  I  WYCHOWACA

Zobacz dyplom

SUKCES NASZEJ UCZENNICY EMILKI TUREK

Miło jest nam poinformować, że uczennica klasy IV Emilka Turek, biorąc udział w konkursie plastycznym „Odżywiaj się zdrowo” w ramach V edycji projektu ekologicznego „Czysta Małopolska” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie uzyskała tytuł LAUREATA III miejsca w etapie wojewódzkim.

W czwartek tj. 14 czerwca 2018r. w CKS i T w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się konferencja podsumowująca V edycję projektu „Czysta Małopolska”, na której wręczono naszej uczennicy dyplom i nagrodę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM 2017

W dniu ósmym grudnia zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wadowickiego w tenisie stołowym.

Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim reprezentowali:

• Kamil Wodniak
  • Michał Bodnar

Nasi Gimnazjaliści od trzech lat pokazują bardzo dobrą grę i zaangażowanie w osiąganiu jak najlepszych wyników. Drużynowo nie maja sobie równych w gminie, powiecie i rejonie awansując po raz trzeci do finałów Wojewódzkich.

Michał Bodnar i Kamil Wodniak

w Powiecie Wadowickim w grach drużynowych.

W dniu piętnastym grudnia zostały rozegrane Mistrzostwa Rejonu Wadowickiego zwane również ½ Finałów Wojewódzkich w tenisie stołowym.

Nasi wychowankowie po raz kolejny spisali się na medal i otrzymali puchar dla najlepszej drużyny.

Ciężka praca i wylany pot na treningach przynosi efekty.

Bardzo dziękujemy chłopakom za godne reprezentowanie naszej szkoły w Barwałdzie Średnim i osiąganie tak wspaniałych wyników.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach Wojewódzkich.