• Rok szkolny 2019/2020

• Bieg Powsinogi

Dnia 15 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Bartłomiej Morek (kl. II),Klaudia Faber (kl. V), Weronika Łopata (kl. VI) oraz Emilia Turek (kl. VI) wzięli udział w 40. OGÓLNOPOLSKIM BIEGU POWSINOGI, który odbył się na stadionie w Wadowicach.

W biegu tym uczeń Bartłomiej Morek zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 100 m.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy w niedzielne przedpołudnie przywieźli i dopingowali swoje pociechy.

TALENTY 2019

W dniach 23-24 października w CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się gminny etap konkursu Talenty 2019 r. Wzięli w nim udział także uczniowie naszej szkoły, którzy odnieśli spore sukcesy.

Jako pierwszy w kategorii MUZYKA występował Karol Zawora, uczeń kl. VI, który zagrał na fortepianie utwór „Dla Elizy”  L. van Beethovena. Karol za swój występ zdobył II MIEJSCE I NOMINACJĘ DO POWIATU!

Następnie na scenie pojawiła się Klaudia Faber z kl. V, która w kategorii WOKAL uzyskała WYRÓŻNIENIE. Klaudia śpiewała i akompaniowała sobie na ukulele.

Kolejny dzień to kolejne sukcesy.

Dwie uczennice naszej szkoły zaprezentowały się w kategorii TANIEC.

Nikola Filek z kl. VI zdobyła WYRÓŻNIENIE, a Katarzyna MirochaI MIEJSCE I NOMINACJĘ DO POWIATU!

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne występy!

XXIII TURNIEJ O NAJSPRAWNIEJSZEGO UCZNIA W POWIECIE WADOWICKIM

7 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIII TURNIEJU O NAJSPRAWNIEJSZEGO UCZNIA W POWIECIE WADOWICKIM, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy.

Celem turnieju była kontynuacja imprezy rozpoczętej cyklicznie w 1997 r. w ramach gminnego programu imprez dla uczczenia Święta Niepodległości w gminie Stryszów. Protektorat honorowy objął Wójt Gminy Stryszów, a patronat medialny: Redakcja „Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej” oraz ITV Wadowice.

Turniej polegał na pokonaniu dwóch sprawnościowych torów przeszkód.

Reprezenatacja naszej szkoły w składzie: Julia Jarosz, Emilia Turek, Marcel Moskała i Dominik Stawowy zajęła III miejsce. Serdecznie GRATULUJEMY.

Gminny Konkurs Ortograficzny "Andrzejki z Ortografią 2019"

28 listopada 2019 r. w CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się 8. Gminny Konkurs Ortograficzny "Andrzejki z Ortografią", w którym wzięło udział pięcioro naszych uczniów z kl. IV- VI. Byli to: Wiktoria Leja, Wojciech Mikołajek, Klaudia Faber, Mikołaj Woźnica oraz Weronika Łopata.

Dyktando nie należało do prostych, ale po sprawdzeniu okazało się, że w kategorii kl. IV- VI tytuł GMINNEGO MISTRZA ORTOGRAFII zdobyła Weronika Łopata z kl. VI, która napisała bezbłędnie cały tekst dyktanda!

Serdecznie gratulujemy!!!